Ludvík Dobeš - Tání

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 49x63 cm. Signováno vlevo dole Ludva Dobeš. Rámováno.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

152282. Tání
Dražba ukončena:11.01.2026 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 29.12.2025 7:34:17 15031