Ludvík Dobeš - Staříci na cestě

Olej na plátně, 65x90 cm. Signováno vpravo dole Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

77140. Staříci na cestě
Dražba ukončena:25.05.2022 20:15:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč