Ludvík Dobeš

60935. Šohaj

popis: Olej na kartonu, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Ludva Dobeš. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč