Ludvík Dobeš - Šohaj

Olej na kartonu, 65x50 cm. Signováno vpravo dole Ludva Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

60935. Šohaj
Dražba ukončena:01.07.2021 19:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč