Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vlevo dole Dobeš, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1914 - 1979
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.