Ludvík Dobeš - Řeka v údolí

Olej na kartonu, 60x80 cm. Signováno vlevo dole Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

51851. Řeka v údolí
Dražba ukončena:29.10.2020 20:13:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč