Ludvík Dobeš - Před bouřkou

Olej na kartonu, 33x40 cm. Signováno vlevo dole L. Dobeš. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

22362. Před bouřkou
Dražba ukončena:26.09.2018 19:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč