Ludvík Dobeš - Kytice polního kvítí

Olej na kartonu, 50x64 cm. Signováno vlevo dole Dobeš. Rámováno.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

151379. Kytice polního kvítí
Dražba ukončena:14.12.2025 21:46:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč