Ludvík Dobeš - Krojovaný pár - párové obrazy

2x olej na plátně fixovaném na kartonu, 2x 30x24 cm. Signovány Ludva Dobeš. Rámovány a zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

60730. Krojovaný pár - párové obrazy
Dražba ukončena:30.06.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč