Ludvík Dobeš

60730. Krojovaný pár - párové obrazy

popis: 2x olej na plátně fixovaném na kartonu, 2x 30x24 cm. Signovány Ludva Dobeš. Rámovány a zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč