Ludvík Dobeš - Krojovaná dívka

Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vpravo dole Ludva Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

84686. Krojovaná dívka
Dražba ukončena:25.09.2022 20:13:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč