Ludvík Dobeš - Jarní krajina ozářená sluncem

Olej na plátně, 76x105 cm. Signováno vpravo dole Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 124 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

vydraženo velký formát
103927. Jarní krajina ozářená sluncem
Dražba ukončena:25.10.2023 20:14:59
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč