Ludvík Dobeš - Hráči karet

Olej na plátně, 49x66 cm. Signováno vlevo dole Dobeš. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

27195. Hráči karet
Dražba ukončena:30.01.2019 21:47:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč