Ludvík Dobeš

61022. Cestou v krajině

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole L. Dobeš. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:16:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč