Ludvík Dobeš - Cestou v krajině

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole L. Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

61022. Cestou v krajině
Dražba ukončena:01.07.2021 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč