Ludvík Dobeš - Břízy u řeky

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Dobeš. Rámováno.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

doporučujeme
87382. Břízy u řeky
Zbývá:1 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:00:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 02.12.2022 7:22:28 8533