Ludvík Dobeš - Boží muka

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole Dobeš. Rámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

151365. Boží muka
Dražba ukončena:14.12.2025 21:41:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč