Ludvík Dobeš - Stromy a kameny u řeky

Olej na plátně, 69x91 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Rám místy poškozen.

766. Stromy a kameny u řeky
Dražba ukončena:27.11.2013 20:32:33
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč