Ludvík Dobeš - Horské údolí

Olej na kartonu, 47x70 cm, rám, signováno vlevo dole.

666. Horské údolí
Dražba ukončena:27.11.2013 20:15:42
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:2 210 Kč