Ludvík Dobeš - Ve žních

Olej na kartonu, 63x85 cm, signováno vpravo dole Ludva Dobeš, rám, zaskleno.

1914 - 1979
Žák školy uměleckých řemesel v Brně. Malíř skla, keramiky a krajinář. Namaloval stovky obrazů, ale mimo svůj kraj je téměř neznámý.

2743. Ve žních
Dražba ukončena:30.09.2015 20:40:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč