Ludvík Dobeš - U řeky

Olej na kartonu, 49x63 cm, signováno vlevo dole Ludva Dobeš, rám.

1914 - 1979
Žák školy uměleckých řemesel v Brně. Malíř skla, keramiky a krajinář. Namaloval stovky obrazů, ale mimo svůj kraj není příliš známý.

3507. U řeky
Dražba ukončena:27.01.2016 19:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč