Kombinovaná technika, akvarel a kvaš, 32x49 cm. Signováno vpravo dole Fulla. Rám, sklo.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ľubomírem Podušelem, Csc. Přiložen posudek PhDr. Ľubomíra Podušela, Csc.
o autorovi: 1902-1980
Slovenský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 250 000 Kč