Dřevořez, 36x28 cm. Monogram LF vpravo dole
v tisku a signováno L. Fulla vpravo dole v tisku. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Papír mírně poškozený
o autorovi: 1902-1980
Slovenský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 250 000 Kč