Ľudovít Fulla - Boží srdce

Dřevořez, 36x28 cm. Monogram LF vpravo dole
v tisku a signováno L. Fulla vpravo dole v tisku. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozený

o autorovi: 1902-1980
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 250 000 Kč

19596. Boží srdce
Dražba ukončena:25.04.2018 19:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 000 Kč