Barevný dřevoryt, 60/200, 34x48 cm, signováno vlevo dole L. Fulla, rám, zaskleno.
1902, Ružomberk - 1980
Žák UMPRUM v Praze (prof. Kysela). Cestoval po Německu, Francii, Belgii, Španělsku a Itálii. Byl ředitelem školy uměleckých řemesel v Bratislavě. Vydal sérii akvarelových kreseb na motivy Jánošíkových zbojníků. V grafice se věnoval zejména technice ryzího lineárního dřevorytu. Čerpá z tradičních prvků lidového umění, ale i z tvorby primitivů gotiky.
Pozn.: Sbírka PhDr. Čestmíra Císaře (1920-2013). Dole přípis k 65. narozeninám autora.