Ludovít Csordák - Zima

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole L. Csordák. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
99138. Zima
Dražba ukončena:26.07.2023 22:02:29
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč