Ludovít Csordák - U Liptovskej Mary

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Csordák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

29693. U Liptovskej Mary
Dražba ukončena:27.03.2019 22:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč