Ludovít Csordák - Pasáček ovcí

Olej na plátně, 39x47 cm. Signováno vlevo dole Csordák. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

36745. Pasáček ovcí
Dražba ukončena:31.10.2019 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč