Ludovít Csordák - Okraj lesa

Olej na plátně, 52x66 cm. Signováno vlevo dole L. Csordák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

40873. Okraj lesa
Dražba ukončena:26.02.2020 21:06:34
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč