Olej na plátně, 52x66 cm. Signováno vlevo dole L. Csordák. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.
o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč