Ludovít Csordák - Na dříví

Akvarel, 32x46 cm. Signováno vpravo dole Csordák. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Evou Denešovou.

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

63428. Na dříví
Dražba ukončena:25.08.2021 20:20:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč