Olej na kartonu, 25x33 cm, signováno vlevo dole L. Csordák, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Restaurováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.
o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč