Ludovít Csordák - Krajina u vody

Olej na kartonu, 41x30 cm. Signováno vlevo dole L. Csordák. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

36861. Krajina u vody
Dražba ukončena:31.10.2019 22:32:36
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:33 000 Kč