Ludovít Csordák - Kraj lesa

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole L. Csordák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
83717. Kraj lesa
Dražba ukončena:28.09.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč