Akvarel, 44x37 cm. Signováno vlevo dole L. Csordák. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 44 cm
o autorovi: 1864 - 1937 Slovenský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč