Ludovít Csordák - Borovice

Akvarel, 25x20 cm. Signováno vlevo dole L. Csordák. Volný list.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

24386. Borovice
Dražba ukončena:14.11.2018 21:30:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč