Akvarel, 25x20 cm. Signováno vlevo dole L. Csordák. Volný list. Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1864 - 1937 Slovenský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč