Ludovít Csordák - Alpské údolí s potokem

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vlevo dole L. Csordák, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1864 - 1937
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

15636. Alpské údolí s potokem
Dražba ukončena:25.01.2018 18:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč