Ludmila Jiřincová - Villon

Litografie, 36x22 cm. 61/200. Signováno vpravo dole L. Jiřincová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

31893. Villon
Dražba ukončena:16.05.2019 19:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč