Ludmila Jiřincová

304224. P.F. 1941

popis: Litografie, 10x5 cm. Signováno vpravo dole L. Jiřincová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

dražba ukončena: 30.03.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.03.2020 14:20:34 6490
500 Kč 27.03.2020 7:51:17 5912