Ludmila Jiřincová - Na poli za soumraku

Akvarel, 40x58 cm. Signováno vlevo dole L. Jiřincová 45. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

63545. Na poli za soumraku
Dražba ukončena:25.08.2021 22:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč