Ludmila Jiřincová - Kytice

Kombinovaná technika, 42x27 cm. Signováno vlevo dole L. Jiřincová. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

100301. Kytice
Dražba ukončena:30.08.2023 20:53:06
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč