Ludmila Jiřincová - Krajina u Domažlic

Pastel, 28x40 cm. Signováno vpravo dole L. Jiřincová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

21086. Krajina u Domažlic
Dražba ukončena:27.06.2018 18:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč