Ludmila Jiřincová

69433. Konvolut 7 grafických listů

popis: Volné listy, různé techniky, mimo jiné lept, litografie, linoryt.
Rozměry od 5x4 cm do 17x10 cm. Všechny signovány tužkou L.Jiřincová.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 01.12.2021 11:15:05 754