Ludmila Jiřincová - Konvolut 3 grafických listů

Litografie, od 15x10 cm do 12x8 cm. Signovány tužkou L. Jiřincová. Pasparty.

Pozn.: 2x papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

59373. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:12.05.2021 20:37:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč