Ludmila Jiřincová

17213. Hlava Villona a Dívčí hlavička s růží

popis: Linoryt a litografie, 11x8 cm, signovány tužkou L. Jiřincová, rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

dražba ukončena: 28.03.2018 19:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 20.03.2018 17:27:06 3764
500 Kč 16.03.2018 13:21:27 146