Ludmila Jiřincová - Dáma a měsíc

Litografie, 22x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou L. Jiřincová. Rám, sklo.

o autorovi: 1912, Praha - 1994, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč

39449. Dáma a měsíc
Dražba ukončena:16.01.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč