Ludmila Jiřincová - Portrét dívky

Kresba, 44x35 cm, signováno vlevo dole L. Jiřincová, rám, zaskleno.

1912, Praha - 1994, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6528. Portrét dívky
Dražba ukončena:01.12.2016 18:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč