Ludmila Janovská

304876. Podobizna Václava Dobiáše

popis: Olej na plátně, 61x50 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč

dražba ukončena: 19.05.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč