Ludmila Janovská - Noc ve městě

Litografie , 45x33 cm. Signováno vpravo dole L.Janovská. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 – po r. 1953?
Malířka. Studovala na AVU v Praze u V. Nechleby. Věnovala se portrétní tvorbě, malovala květiny a zátiší. Vystavovala s SVU Mánes a s výtvarnou skupinou Tvorba, jejíž byla členkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč

Ludmila Janovská
302380. Noc ve městě
Dražba ukončena:04.12.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč