Ludmila Janovská - Akt v zrcadle

Litografie 90/100, 51x39 cm. Signováno tužkou vpravo dole L. Janovská. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1907 – po r. 1953?
Malířka. Studovala na AVU v Praze u V. Nechleby. Věnovala se portrétní tvorbě, malovala květiny a zátiší. Vystavovala s SVU Mánes a s výtvarnou skupinou Tvorba, jejíž byla členkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč

Ludmila Janovská
80045. Akt v zrcadle
Dražba ukončena:13.07.2022 22:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč