Ludmila Jandová - Zelená abstrakce

Pastel, 57x63 cm. Signováno vpravo dole L.Jandová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Sklo poškrábáno.

o autorovi: 1938 – 2008
Malířka, grafička. Studovala na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, pak v jednoročním přípravném kurzu na AVU u prof. Müllera. Malbu studovala u prof. Tittelbacha a grafiku u prof. Silovského na AVU v Praze. Kromě grafiky se též zabývala technikou tisku s výšky a z hloubky. Věnovala se i volné malbě, kresbě, užité grafice, ilustracím. Vystavovala doma i v zahraničí. Za celoživotní dílo a přínos pro církev jí papež Jan Pavel II. udělil vyznamenání „Pro ecclesia et pontifice“.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč.

40614. Zelená abstrakce
Dražba ukončena:12.02.2020 22:06:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč