Ludmila Jandová - Abstrakce

Kombinovaná technika, 37x52 cm. Signováno dole uprostřed L. Jandová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1938 – 2008
Malířka, grafička. Studovala na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, pak v jednoročním přípravném kurzu na AVU u prof. Müllera. Malbu studovala u prof. Tittelbacha a grafiku u prof. Silovského na AVU v Praze. Kromě grafiky se též zabývala technikou tisku s výšky a z hloubky. Věnovala se i volné malbě, kresbě, užité grafice, ilustracím. Vystavovala doma i v zahraničí. Za celoživotní dílo a přínos pro církev jí papež Jan Pavel II. udělil vyznamenání „Pro ecclesia et pontifice“.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč.

40641. Abstrakce
Dražba ukončena:12.02.2020 22:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.02.2020 10:54:21 51
500 Kč 27.01.2020 19:45:06 61