Ludmila Businská

50447. Letní motiv s růží

popis: Akvarel, 31x23 cm. Signováno vpravo dole Businská. Pasparta.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1961.
Autorka se na poli výtvarného umění pohybuje spíše extensivně, avšak má za sebou rozsáhlou práci perokresbou v oblasti botanické ilustrace v odborné literatuře. S tím, jak přechází na práci s akvarelem, získává i několik významných ocenění ve výtvarných soutěžích pořádaných společností Botany.cz a časopisem Myslivost. Své akvarely i perokresby několikrát samostatně vystavovala. Z poslední doby si považuje přijetí svých prací do mezinárodní přehlídky současného akvarelu pořádaného Novohradským muzeem a galerií v Lučenci. Pro svá témata se obvykle obrací k přírodě, vnímá její křehkost a zranitelnost.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 15.10.2020 20:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 15.10.2020 19:22:34 7481