Ludmila Berglová - Kieswetterová - Madona

Olej na lepence, 50x40 cm, signováno vlevo dole Berglová, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - ?
Malířka. Studovala na UMPRUM v Praze. Pracovala jako odborná učitelka.

7315. Madona
Dražba ukončena:26.01.2017 21:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč