Luděk Pešek

66347. Zimní krajina

popis: Olej na kartonu, 51x70 cm. Signováno vpravo dole L. Pešek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč